Z przyjemnością informujemy, że do dyspozycji ubezpieczonych w PZU oddane jest nowe wielospecjalistyczne Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Prądnicka.

Nowa placówka medyczna jest zlokalizowana w biurowcu Regent Office przy ul. Prądnickiej 20A.

Pacjenci będą mogli skorzystać tam z:

  • konsultacji lekarskich z obszaru kilkunastu specjalizacji

(m.in. ortopedia, kardiologia, chirurgia naczyniowa, laryngologia i neurologia),

  • opieki stomatologicznej,
  • badań laboratoryjnych.

To kolejna inwestycja PZU Zdrowie w Krakowie. W Krakowie działa już kilka własnych placówek i pracowni diagnostycznych spółki – przy ul. Niskiej, Kotlarskiej, Conrada i Kalwaryjskiej.

Lokalizacja

Nowe Centrum Medyczne PZU Zdrowie mieści się przy ul. Prądnickiej 20A (budynek Regent Office) w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania z Alejami Trzech Wieszczów i niedaleko Starego Miasta, tuż przy ważnym węźle komunikacyjnym – Nowym Kleparzu. Placówka sąsiaduje ze Szpitalem Wojskowym na Wrocławskiej. Wejście do placówki znajduje się od strony Parku Kleparskiego. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Do naszej nowej placówki można dojechać również komunikacją miejską:

  • Przystanek autobusowy Nowy Kleparz: 130, 132, 139, 140, 154, 159, 164, 169, 179, 189, 208, 257, 277, 280, 292, 301, 304, 307, 337, 439, 469, 501, 503, 511,
  • Przystanek tramwajowy przy ul. Kamiennej (po drugiej stronie Parku Kleparskiego): 3, 5, 18, 19, 44, 50.

Przychodnia dysponuje miejscami parkingowymi pod budynkiem, lecz ze względu na brak gwarancji miejsca zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej lub parkowanie w ciągu ulic Wrocławskiej lub Prądnickiej.

Wejście do przychodni znajduje się po prawej stronie budynku (boczne wejście oznaczone logiem PZU Zdrowie) – należy skorzystać z windy, gdyż placówka mieści się na czwartym piętrze.

 

Godziny otwarcia

Przychodnia pracuje w godzinach 7:00-20:00, punkt pobrań działa w godzinach 7:00-17:00. Dostęp do budynku dla pacjentów jest możliwy od 6:45.

Zakres usług

Przychodnia przy ul. Prądnickiej jest placówką wielospecjalistyczną. Pacjenci mają możliwość umówienia się na konsultacje specjalistyczne, zabiegi ambulatoryjne, badania diagnostyczne, usługi stomatologiczne oraz świadczenia z zakresu medycyny pracy.

Specjalizacje lekarskie dostępne w CM Prądnicka:

– ginekologia

– okulistyka

– alergologia dla dorosłych i dzieci,

– dermatologia,

– interna (choroby wewnętrzne),

– endokrynologia,

– kardiologia,

– ortopedia,

– urologia,

– chirurgia naczyniowa,

– chirurgia ogólna,

– neurologia dla dorosłych  i dzieci,

– laryngologia

Diagnostyka dostępna w CM Prądnicka:

– badania USG – pełen zakres, w tym USG piersi, USG Doppler naczyń, USG ginekologiczne, USG ortopedyczne, USG jamy brzusznej, USG tarczycy,

– spirometria,

– EKG spoczynkowe i wysiłkowe (na bieżni),

– Holter EKG i RR (ciśnieniowy),

Stomatologia – zakres usług dostępnych w CM Prądnicka:

– stomatologia zachowawcza,

– endodoncja

– chirurgia stomatologiczna,

– profilaktyka stomatologiczna: higienizacja, skaling, piaskowanie

– diagnostyka radiologiczna: pantomogram, radiowizjografia (RVG), CBTC (tomografia stożkowa zębów 3D), cefalometria,

– stomatologia dziecięca – pedodoncja,

– implantologia,

– protetyka,

– periodontologia

Promowane usługi

  1. Ginekologia – w przychodni przy ul. Prądnickiej będą funkcjonowały 2 gabinety ginekologiczno-położnicze, wyposażone w aparaty USG klasy premium. Nasi specjaliści oferują konsultacje i pełen zakres badań dostępnych w opiece ambulatoryjnej. Konsultacje są dostępne dla pacjentów komercyjnych i posiadających ubezpieczenie zdrowotne w PZU Zdrowie oraz u partnerów współpracujących.
  2. Ortopedia – nasi specjaliści konsultują pacjentów w gabinecie wyposażonym w USG, oferujemy więc kompleksową usługę z możliwością badania ultrasonograficznego. Oferujemy także dodatkowe usługi zabiegowe – dostawowe podanie leku, punkcje oraz zaopatrzenie drobnych urazów. Dla naszych pacjentów jest także możliwość umówienia się na podanie kwasu hialuronowego do stawów, w celu przyśpieszenia rekonstrukcji chrząstek, a także podajemy osocze bogatopłytkowe (PRP).
  3. Kardiologia – oferujemy szeroki zakres diagnostyki kardiologicznej, począwszy od echokardiografii, przez badania holterowskie, na badaniu EKG wysiłkowym na bieżni skończywszy. Nasi kardiolodzy kompleksowo diagnozują pacjentów, a następnie prowadzą ich w trakcie zindywidualizowanego leczenia.
  4. Stomatologia – posiadamy 3 nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne oraz aparat RTG (pantomograf). Jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych pacjentów zarówno potrzebujących tylko zabiegów higienizacyjnych, jak i tych wysokospecjalistycznych typu wszczepienia implantów.
  5. Badania USG – nasi lekarze wykonują badania USG obejmujące badania jamy brzusznej, tarczycy, piersi, dopplerowskie naczyń i wiele innych. Nowoczesny sprzęt oraz wysokiej klasy specjaliści pozwalają na zaoferowanie szerokiej gamy usług.

Tutaj znajdziesz listę naszych specjalistów

Z A P R A S Z A M Y