Oferta kompleksowej opieki ubezpieczeniowej  dostępna w godzinach pracy Punktu Informacyjnego oraz pomoc i w szczególnych przypadkach dojazd do Klienta codziennie do godziny 20:00.

 

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach kapitałowych jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy brytyjskiej PRUDENTIAL.


  • Polisy posagowe dla dzieci START W ŻYCIE – wraz z zabezpieczeniem kosztów leczenia dziecka, pobytu w szpitalu i bezpłatnej kontynuacji polisy w przypadku śmierci rodzica –od 125,00 zł
  • Polisy emerytalne EMERYTURA BEZ OBAW – systematyczne gromadzenie środków  przeznaczonych na czas kiedy będziemy starzy, być może chorzy, często samotni. Środki nie podlegają podatkowi od dochodów kapitałowych, podatkowi dochodowemu PIT, prawu spadkowemu, windykacji komorniczej – od 165.00 zł
  • Indywidualne polisy ubezpieczenia na życie KOMFORT ŻYCIA – polisa alternatywna do wskazanej przez bank, zabezpieczająca kredyt hipoteczny, przygotowana indywidualnie, dostosowana do aktualnych potrzeb Ubezpieczonego. Taką polisą możemy zapewnić sobie środki na leczenie w przypadku poważnego zachorowania, na rehabilitacje w przypadku poważnych uszczerbków czy niezdolności do pracy  na sumy do 2 mln zł – od 40,00 zł

Wszystkie oferowane przez nas produkty kapitałowe posiadają gwarancję zwrotu wpłaconych składek  – co w praktyce oznacza, że ryzyko kapitałowe w czasie trwania polisy spoczywa na firmie ubezpieczeniowej, a nie na Kliencie.

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE I MAJĄTKOWE

 

Posiadamy umowy z wszystkimi renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi – podczas jednej wizyty Klient otrzyma ofertę wszystkich firm ubezpieczeniowych.

Oferta specjalna dedykowana członkom Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Oferta specjalna dla posiadaczy ubezpieczenia grupowego Warta.

Jesteśmy w trakcie negocjacji kolejnych preferencyjnych, dedykowanych ofert dla  CZŁONKÓW NSZZ Policjantów

UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia, ratownictwa, NNW, bagażu i wiele innych opcji na zagraniczne wyjazdy weekendowe i wakacyjne.

OFERTA KREDYTOWA

 

  • W punkcie każdy zainteresowany Klient otrzyma indywidualnego opiekuna kredytowego, który przedstawi dostępne oferty kredytowe, wytłumaczy proces kredytowy, doradzi  i udzieli wsparcia od podjęcia decyzji do wypłaty kredytu.

Każdy z naszych Klientów  jest inny, posiada różną sytuacje rodzinną, życiowa i finansową. Jest na różnym etapie życia i ma indywidualne oczekiwania i potrzeby.

Chcemy sprostać temu wyzwaniu – traktując każdego, kto zechce nas odwiedzić indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 660 462 284                                                                              email:  biuro@instytutfinansow.com.pl                                                            

Na telefon, sms odpowiemy natychmiast, na maila najpóźniej następnego dnia.

Zapraszamy:  odwiedzaj również  naszą stronę www.instytutfinansow.com.pl, nasza oferta będzie dostosowywana do potrzeb zgłaszanych przez Państwa, będziemy na bieżąco informowali o nowych rozwiązaniach.