Zarządy Terenowe

 

Zarząd Terenowy NSZZP OPP i SPKP:

Przewodniczący –  Artur Kochan

Wiceprzewodniczący –  Łukasz Łukasik
Wiceprzewodniczący –  Łukasz Czak

Przewodniczący  Terenowej Komisji Rewizyjnej – Paweł Kobiałka
Członek Terenowej Komisji Rewizyjnej – Łukasz Burak
Członek Terenowej Komisji Rewizyjnej – Filip Jamrozik

 

 

Znajdź nas na Facebooku ! Grupa  ZSI OPP

 


WYKAZ ZARZĄDÓW TERENOWYCH NSZZ POLICJANTÓW WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO:

L.p. ZARZĄDY TERENOWE  PRZEWODNICZĄCY  KONTAKT
1 KPP BOCHNA  Krzysztof Hełmecki 510-088-000,

khelmecki@gmail.com

2 KPP BRZESKO Jakub Gardziel 478321266/880-788-264 gardziel@brzesko.policja.gov.pl
3 KPP CHRZANÓW  p.o Bogdan Niedbała bogdan.niedbala@gmail.com/ 603-096-271
4 KPP DĄBR. TARNOWSKA  Ewelina Fiszbain 668-112-102, ewelina.fiszbain@dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
5 KPP GORLICE  Bartosz Smoła 882-348-335/bartek1916@gmail.com
6 KP KĘTY  Paweł Płonka 694-836-770, sł.8326500 pawel.plonka@oswiecim.policja.gov.pl
7 KMP KRAKÓW  Mariusz Juszczak 696-026-220  nszzpkmpkrakow@gmail.com
8 KPP KRAKÓW Mariusz Włodarczyk 532-744-830 /wlodarczyk_mariusz@poczta.fm
9 KWP KRAKÓW  Barbara Szczerba 539-732-671, sł. 8354-123, basiaszcz@op.pl
10 KPP LIMANOWA Artur Olszak 8345466,artolszak@gmail.com
11 KPP MIECHÓW  Bartosz Haberka 538-623-380, Bartosz.Haberka@miechow.policja.gov.pl
12 KPP MYŚLENICE  Tomasz Żądło 792-117-314, tomasz.zadlo@myslenice.policja.gov.pl
13 KMP NOWY SĄCZ  Jakub Mółka 604-696-440
jakub.molka@nowy-sacz.policja.gov.pl
14 KMP NOWY SĄCZ  Jan Kowalik 604-697-496
kowalikjm@gmail.com
15 KMP NOWY TARG  Mariusz Hyrczyk 883-934-074,mariusz.hyrczyk@nowy-targ.policja.gov.pl
16 KPP OLKUSZ  Szymon Gruca 510-547-627
szymongruca@interia.pl
17 KPP OŚWIĘCIM Łukasz Nizio 600-858-234 lukasznizio666@gmail.com
18 OPP KRAKÓW  Artur Kochan 513-732-440,
zwiazki.krakow@gmail.com
19 KPP PROSZOWICE Paweł Łączek 604-691-128 pawel.laczek@proszowice.policja.gov.pl
20 KPP SUCHA BESKIDZKA  Tadeusz Gacek 882-343-010 tadeusz.gacek@sucha-beskidzka.policja.gov.pl
21 KMP TARNÓW  Waldemar Budzik 531-102-222,907816@wp.pl
22 KPP WADOWICE  p.o Waldemar Kajdas 509-077-299 kajdas.waldemar@gmail.com
23 KPP WIELICZKA Agnieszka Trawińska 882-348-558 agnieszka.trawinska@wieliczka.policja.gov.pl
24 KPP ZAKOPANE  Maciej Kasprzycki 882-348-420, maciej.kasprzycki@zakopane.policja.gov.pl

PREZYDIUM ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO:

1 PRZEWODNICZĄCY  Grzegorz GUBAŁA 507-121-138, sł. 8357575, fax. 57577, ggubala@poczta.fm
2 WICEPRZEWODNICZĄCY  Andrzej Mruczek 505-794-389,fax.8327495,biuro@nszzp-malopolska.pl
3 WICEPRZEWODNICZĄCY  Agnieszka Juszczak 668-827-019, agnieszkajuszczak75@gmail.com
4 WICEPRZEWODNICZĄCY  Arkadiusz Balsam 505-794-389, arek19781215@interia.pl
5 WICEPRZEWODNICZĄCY  Artur Kochan 513-732-440, zwiazki.krakow@gmail.com
6 WICEPRZEWODNICZĄCY  Karol Barszcz 728-922-480, priusator@icloud.com
7 WICEPRZEWODNICZĄCY  Wacław Kwaśniak 506-081-991, waclaw.kwasniak@tarnow.policja.gov.pl
8 WICEPRZEWODNICZĄCY  Mariusz Wilczek 882-348-511, mariusz.wilczek@krakow.policja.gov.pl
9 WICEPRZEWODNICZĄCY   Łukasz Łukasik 792-767-838, lukaszlukasik.opp@wp.pl
10 WICEPRZEWODNICZĄCY  Maciej Kasprzycki 882-348-420, maciej.kasprzycki@zakopane.policja.gov.pl
11 WICEPRZEWODNICZĄCY  Jan Kowalik 604-697-496
kowalikjm@gmail.com
12 WICEPRZEWODNICZĄCY  Tomasz Sobota 693-397-518, tomasz.sobota@krakow.policja.gov.pl
13 WICEPRZEWODNICZĄCY  Mariusz Ćwiek 781-946-801, cwiekm11@gmail.com
14 WICEPRZEWODNICZĄCY  Mariusz Hyrczyk 883-934-074,mariusz.hyrczyk@nowy-targ.policja.gov.pl
15 WICEPRZEWODNICZĄCY  Dawid Herbut 604-697-680, dawher@poczta.onet.pl

WOJEWÓDZKA KOMISJA REWIZYJNA:

1 PRZEWODNICZĄCY  Ireneusz TOPOROWSKI 881-331-645, ireneusztoporowski@interia.pl, ireneusz.toporowski@policja.krakow.gov.
2 WICEPRZEWODNICZĄCY  Jacek Maciuszek  604-954-320, mjacek71@go2.pl
3 CZŁONEK Danuta Imiołek 509-273-237, 8danai8@gmail.com
4 CZŁONEK Wojciech Gałka 504-441-048, wojtekgalka@gmail.com
5 CZŁONEK Narcyz Sikorski 606-886-398, narcyz.sikorski@onet.pl