Szukasz wsparcia finansowego, które pozwoli Ci spełnić Twoje największe marzenia? Posiadasz kredyty i chcesz sprawdzić czy nie przepłacasz ? Z przyjemnością ogłaszamy, że oto do oferty punktu ubezpieczeniowego dołączamy szeroką gamę kredytów.

 

  • Kredyt konsolidacyjny – pozwala na spłatę innych istniejących pożyczek lub kredytów. Łączy zobowiązania w jedną spłatę co pomaga uprościć  zarządzanie finansami i może prowadzić do niższej miesięcznej raty.
  • Kredyt gotówkowy – ogólny kredyt udzielany na dowolny cel. Nie wymagający zabezpieczenia, szybki do uzyskania, ale droższy niż hipoteczny.
  • Kredyt hipoteczny – przeznaczony na zakup lub budowę nieruchomości. Udzielany na dłuższy okres czasu, zabezpieczony hipoteką na nieruchomości. Wymagający większej ilości formalności, ale tańszy niż gotówkowy i pozwalający uzyskać większe sumy.

 

Nasz ekspert jest gotowy porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i przygotować ofertę ich finansowania. Nie ma znaczenia czy planujesz zakup mieszkania, nowego samochodu, remont domu, czy po prostu chcesz przeanalizować posiadane zobowiązania.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednika kredytowego?

  • Szeroka oferta – Pośrednik finansowy ma dostęp do całej gamy ofert kredytowych różnych instytucji finansowych. Dzięki temu łatwiej znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Pośrednik może porównać różne oferty, oprocentowanie, warunki spłaty i inne czynniki wpływające na podjęcie świadomej decyzji
  • Oszczędność czasu i wysiłku – Proces szukania, porównywania i składania wniosków kredytowych może być czasochłonny i złożony. Pośrednik finansowy może w znacznym stopniu zredukować ten wysiłek załatwiając większość formalności i przygotowując wniosek kredytowy.
  • Indywidualne podejście – sytuacja każdego klienta jest wyjątkowa i zasługuje na spersonalizowane rozwiązanie. Oferta musi być dopasowana do Twojej sytuacji finansowej i potrzeb
  • Pomoc w procesie dokumentacji i formalności – Zaciąganie kredytu wiąże się z gromadzeniem dokumentów i formalnościami, które mogą być skomplikowane. Pośrednik finansowy pomoże Ci w przygotowaniu i wypełnieniu wymaganych dokumentów, sprawdzi ich poprawność i dostarczy do odpowiednich instytucji. To znacznie ułatwi cały proces i zminimalizuje ryzyko popełnienia błędu
  • Długoletnie doświadczenie – nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zapewniamy naszym klientom niezbędne informacje pozwalające podejmować przemyślane decyzje.

 

Zapraszamy do kontaktu:

 Związkowy Punkt Informacyjny

Kredytowo-Ubezpieczeniowy

Mogilska 109 Kraków

Tel. 660 462 284 lub 694 969 044

E-mail: biuro@instytutfinansow.com.pl