Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego mają przyjemność zaprosić wszystkich policjantów i pracowników Policji na wyjątkowe wydarzenie — piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Piknik odbędzie się na terenie suskiej jednostki w dniu 2 czerwca 2023 roku i będzie pełen wspaniałych atrakcji dla wszystkich uczestników.

To niezwykłe wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej, gdzie zostanie zorganizowany specjalny seans kinowy dedykowany najmłodszym. Po filmie, w obecności uroczej maskotki smoka o imieniu „Policka”, zapraszamy wszystkich uczestników do Komendy Powiatowej Policji, gdzie czekać będą niezapomniane atrakcje dla dzieci.

Na terenie pikniku zostaną zainstalowane dmuchane zjeżdżalnie oraz basen z kulkami, które zapewnią radość i beztroską zabawę. Dla tych, którzy chcą się sprawdzić w wyzwaniu, przygotowano również imponującą ściankę wspinaczkową, która zapewni emocje i zdrową rywalizację.

Dla miłośników strategicznej rozgrywki przewidziano paintball, który pozwoli uczestnikom na odkrycie swoich umiejętności taktycznych i współpracę w drużynie. Natomiast dla fanów smakowitych grillowych potraw, będzie dostępny specjalnie przygotowany grill.

Na pikniku nie zabraknie również możliwości zapoznania się z różnymi rodzajami sprzętu policyjnego i strażackiego. W trakcie wydarzenia odbędą się pokazy, które pozwolą wszystkim zainteresowanym na bliższe poznanie funkcjonowania służb mundurowych.

Dla zapewnienia pełnej rozrywki dla najmłodszych uczestników, przewidziano konkursy z animatorami, którzy zapewnią dzieciom wiele radości i zabawy. Niezwykły pokaz posłuszeństwa psa służbowego dostarczy fascynujących wrażeń i wprowadzi uczestników w świat policyjnej pracy z czworonogami.

Dodatkową atrakcją będzie występ utalentowanego Magika, który zachwyci publiczność swoimi niezwykłymi sztuczkami i iluzjami.

Zaproszenie obowiązuje wszystkie dzieci policjantów i pracowników Policji. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze, ciesząc się ze swoimi najbliższymi.