Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa małopolskiego nawiązali współpracę z renomowanym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców „CODEX”. Ta inicjatywa ma na celu zapewnienie członkom związku korzystnych warunków szkolenia kierowców oraz dostępu do profesjonalnych materiałów egzaminacyjnych.

Jedną z głównych korzyści dla związkowców jest możliwość skorzystania ze zniżki w wysokości 5% na szkolenia w kategorii A (motocykl), B (samochód osobowy), C (samochód ciężarowy), C+E (ciągnik siodłowy z przyczepą) oraz innych oferowanych przez Ośrodek. Dzięki temu członkowie NSZZ Policjantów będą mieli dostęp do wysokiej jakości szkoleń w atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem współpracy jest przekazanie każdemu związkowcowi bazy pytań egzaminacyjnych, co z pewnością pomoże im w przygotowaniu się do egzaminów teoretycznych. Posiadanie sprawdzonych materiałów edukacyjnych zwiększa szanse na zdanie egzaminu i uzyskanie upragnionego prawa jazdy.

Warto również wspomnieć, że Ośrodek Szkolenia Kierowców „CODEX” realizuje kursy z funduszu Unii Europejskiej. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego przez uczestników szkoleń, co może być szczególnie istotne dla osób, które planują podjęcie nauki jazdy, ale obawiają się wysokich kosztów związanych z kursami.

więcej znajdziesz: tutaj