Ubezpieczenie nieruchomości, to nie tylko obowiązek, który musimy wypełnić biorąc kredyt na dom czy mieszkanie, ale również sposób na spokojne życie bez zmartwień. Wypadki ciężko przewidzieć – szczególnie, gdy mają miejsce nie z naszej winy. Właśnie w takich sytuacjach pomoc wynikająca z zakupu dobrego ubezpieczenia domu/mieszkania okazuje się niezbędna. 

 

Dzięki elastycznej ofercie i możliwościach jakie daje produkt Mój Dom w Allianz, możemy dobrać odpowiedni zakres ochrony do Twoich oczekiwań.

 

  • Pakiet KOMFORT – oferuje podstawowe zabezpieczenie mieszkania lub domu przed niespodziewanymi zdarzeniami, takim jak silny deszcz, wiatr lub pożar, pękanie mrozowe rur lub instalacji. Minimalny zakres – dedykowany pod kredyt.
  • Pakiet PLUS – gwarantuje rozszerzony o dodatkową ochronę pakiet Komfort, zabezpiecza on na wypadek zdarzeń takich jak zalanie również na skutek nieumyślnego pozostawienia otwartych zaworów w warunkach przerwy w dopływie wody oraz wyciek wody z łóżka wodnego lub akwarium i stłuczenie przedmiotów szklanych.
  • Pakiet MAX – to zakres Komfort i Plus, rozszerzony dodatkowo o ryzyka kradzieżowe (kradzieży z włamaniem i rabunkiem, kradzieży zwykłej), dewastację (wandalizm w tym graffiti, szkody wyrządzone przez zwierzęta inne niż domowe) czy szkody spowodowane przepięciem

MOC KORZYŚCI ZUPEŁNIE ZA DARMO

Wybierając ubezpieczenie Allianz Mój Dom otrzymujesz zupełnie za darmo pakiet assistance oraz wsparcie po szkodzie. Dzięki temu niezależnie od tego co się wydarzy, zagwarantujemy Ci pomoc od A do Z. Dodatkowo każda polisa zawiera także OC w życiu prywatnym.

  • Assistance – organizacja i pokrycie przez Allianz kosztów pomocy fachowców (np. hydraulik, elektryk, ślusarz), pomocy medycznej czy opieki nad ludźmi i zwierzętami w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach lub w razie awarii.
  • Wsparcie po szkodzie – pokrycie kosztów akcji ratowniczej, działań po szkodzie oraz udzielenie ubezpieczenia podczas przeprowadzki, poszukiwanie i usunięcie przyczyny powstania awarii.
  • OC w życiu prywatnym (świadczone na terenie całego świata poza USA i Kanadą) – odpowiedzialność za szkody wyrządzone osobom trzecim i szkody w ich mieniu. Allianz odpowiada za szkody wyrządzone nieumyślnie jak również te na skutek rażącego niedbalstwa (np. pożar powstały w wyniku niewyłączenia żelazka lub płyty indukcyjnej, gazowej lub elektrycznej), Allianz obejmuje ochroną również niepełnoletnie dzieci Ubezpieczonego.

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy bezpłatne kalkulacje.

 

Specjalne dodatkowe zniżki!

Ubezpieczamy również zdalnie (polisa na email)

 

Związkowy Punkt Informacyjny

Kredytowo-Ubezpieczeniowy

                                                        Mogilska 109 Kraków

Tel. 694 969 044 lub 661 606 572

E-mail: biuro@instytutfinansow.com.pl

Zapraszamy