W siedzibie sądeckiej Policji po raz kolejny odbył się Zimowy Weekend Rodzinny. W imprezie zorganizowanej przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu wzięły udział rodziny sądeckich funkcjonariuszy.

Wydarzenie swoim patronatem objął Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, insp. Jarosław Tokarczyk, a w jego imieniu imprezę otworzył mł. insp. Adam Bukański – Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.

Wśród licznych atrakcji przewidzianych dla uczestników Zimowego Weekendu Rodzinnego były m.in. wystawa broni i wyposażenia bojowego, pokaz szermierki samurajskim mieczem katana, zawody strzeleckie na strzelnicy czy prezentacja pracy technika kryminalistyki. Był też pokaz ratownictwa z zakresu udzielania pierwszej pomocy z wykorzystywaniem specjalistycznych fantomów i defibrylatora.

Wspólne spotkanie było okazją do integracji sądeckich policjantów i ich rodzin. Imprezie towarzyszyła radosna atmosfera, a uśmiech nie znikał z twarzy najmłodszych. Nie obyło się również bez upominków dla uczestników zawodów strzeleckich, które przekazał Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Starosta Nowosądecki.

Źródło: KMP Nowy Sącz