Plebiscyt na „Osobowość roku 2019”, zorganizowany przez serwis Miasto-Info.pl dobiegł końca. Wśród tegorocznych kandydatów znaleźli się policjanci z Komisariatu Policji w Dobczycach. O mundurowych pretendentach do honorowego tytułu można przeczytać tutaj.

Wśród kandydatów znalazły się wybitne osobistości, sportowcy, politycy, wolontariusze, ale ku naszej niezmiernej radości to właśnie starszy sierżant Łukasz Nieckula i starszy sierżant Dominik Kula odnieśli zwycięstwo.

Już drugi raz w plebiscycie organizowanym przez Miasto-Info.pl zwycięża funkcjonariusz policji. W ubiegłym roku dzięki wsparciu internautów honorowy tytuł został przyznany asp. Jackowi Ziębie, który pełni funkcję dyżurnego w Komendzie Powiatowej Policji w Myślenicach.

Kolejna nominacja dla policjantów podkreśla, jak dużym zaufaniem cieszą się w powiecie myślenickim. Podkreśla ich profesjonalizm i uznanie dla wykonywanych przez nich obowiązków.

Zwycięzcą plebiscytu gratulujemy, a także życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i codziennej służbie.