Rozpoczęła się jesień, w górach spadł już śnieg, a policyjni związkowcy dopięli na ostatni guzik przygotowania do grudniowego spotkania najmłodszych ze św. Mikołajem. Ustalone zostały wszystkie szczegóły tej jedynej w swoim rodzaju imprezy, na którą cały rok z utęsknieniem oczekują pociechy mundurowych. Już teraz NSZZ Policjantów woj.małopolskiego zaprasza dzieci policjantów oraz przedstawicieli innych służb mundurowych 6 grudnia br. o godz. 17.00 do Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie na spotkanie pod nazwą „Gdzie jesteś św. Mikołaju?”. Rodziców zainteresowanych udziałem ich pociech w tym wydarzeniu informujemy, że zapisy już ruszyły. 

W tym roku wzorem lat poprzednich związkowcy NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zadbali, aby na milusińskich, którzy 6 grudnia br., przyjadą z rodzicami do Nowohuckiego Centrum Kultury czekały liczne atrakcje. Dzieci w wieku od 3 do 12 lat obejrzeć będą mogły spektakl pt. „Gdzie jesteś Mikołaju?” w wykonaniu aktorów z Teatru Petarda z Krakowa. Będzie także orszak św. Mikołaja, słodkie upominki oraz zdjęcia z Mikołajem oraz policyjną maskotką Inspektorem Wawelkiem.

Zapisy na mikołajkowe spotkanie już się rozpoczęły. Bilety na spektakl dla członków NSZZP  kosztują 15 zł, dla dziecka członka NSZZP to również koszt 15 zł, natomiast oplata za paczkę to 30 zł. Dorośli oraz dzieci spoza NSZZP zapłacą za udział w Mikołajkach 25 zł.  Zapisów można dokonać u Przewodniczących Zarządów Terenowych oraz u nadkom. Kingi Leszkiewicz pod nr. tel. 54-816 lub kom. 696-433-894.

Więcej szczegółów na plakacie.

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz ich rodziców do udziału w Mikołajkach 2019!

Krótki film z przypomnieniem zeszłorocznych atrakcji:

Elżbieta Znachowska-Bytnar