Polisy oszczędnościowe dla dzieci z gwarantowaną wartością wypłaty. O oszczędzaniu dla dziecka warto myśleć z dużym wyprzedzeniem, tak aby zapewnić mu poduszkę finansową, która pozwoli na łatwe wejście w dorosłość. Pieniądze na studia, pierwszy samochód czy wkład na mieszkanie–potrzeb z pewnością nie zabraknie. Z ubezpieczeniem oszczędnościowym możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło zrealizować swoje plany w przyszłości.

Oferowane w naszym punkcie ubezpieczenie Start w życie to:
1. Ubezpieczenie na życie dziecka.
2. Długoterminowy plan oszczędzania na przyszłość dziecka.
Najważniejsze cechy oferowanej polisy oszczędnościowej:
– Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką dziecko otrzyma w określonym przez Ciebie, ważnym momencie swojego życia. Dzięki temu wiesz, że bez względu na to, co przyniesie przyszłość, otrzyma ono pieniądze na realizację planów.
– Premie roczne i premia końcowa –  Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności dla Twojego dziecka.
– Twoje bezpieczeństwo – Twoje życie i zdrowie też może być objęte ubezpieczeniem w ramach umów dodatkowych – w razie poważnej choroby, niezdolności do pracy, poważnego inwalidztwa lub gdyby Ciebie zabrakło – Prudential przejmie obowiązek regularnego opłacania składek za ubezpieczenie dziecka aż do końca trwania umowy.
– Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz. To, jak długo chcesz oszczędzać, zależy od Ciebie oraz Twoich potrzeb i możliwości finansowych – przy czym minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalnie do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia następującej po ukończeniu przez ubezpieczone dziecko 25. roku życia.
– Swobodny wybór – To do Ciebie należy decyzja, kiedy dziecko otrzyma zgromadzone oszczędności (umowa może trwać maksymalnie do ukończenia przez nie 25. roku życia). Wypłata zgromadzonych oszczędności może być jednorazowa lub w 4 równych ratach wypłacanych co rok. Dzięki temu możesz zaplanować np. finansowanie studiów dziecka.
– Brak podatku od dochodów kapitałowych –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Związkowy Punkt Informacyjny
Kredytowo-Ubezpieczeniowy
ul. Mogilska 109 Kraków
Tel. 694 969 044 lub 660 462 284
E-mail: biuro@instytutfinansow.com.pl