Michał Bajor – „Kolor Cafe”

(Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232), 27 października 2019 r. (niedziela), godz. 18.00, bilety w cenie – 90 zł (zamiast 110), członek NSZZP KWP, OPP i KMP w Krakowie będący funkcjonariuszem zatrudnionym w KWP, OPP i KMP w Krakowie – 80 zł. Oferta ważna do 22 października 2019 r.!


Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!
Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany słuchał ich wspaniałych piosenek, ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo i piosenki Aznavoura, czy Piaf, były dla niego
wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje, tworząc wyjątkową płytę i program koncertowy. To bardzo zróżnicowany repertuar od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga, czy “Quando, quando”, aż po “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych, w większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi.
Wszystko w stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.


Dofinansowanie dla członków NSZZ Policjantów przy KWP i KMP będących funkcjonariuszami zatrudnionymi w KWP i KMP Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP i KMP w Krakowie. Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny do nadkom. Kingi Leszkiewicz pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarzad-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.