W związku z olbrzymim zainteresowaniem ofertą Teatru Bagatela, Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wydarzenie kulturalne:

„WIECZÓR KAWALERSKI”

(Teatr Bagatela, Duża Scena ul. Karmelicka 6), 5, 6, 7 kwietnia 2019 r. (piątek, sobota, niedziela) godz. 19.15, bilet ulgowy w cenie dla wszystkich – 50 zł, członek NSZZP KWP, KMP i OPP w Krakowie –  funkcjonariusz zatrudniony w KWP, KMP i OPP w Krakowie – 40 zł. (Regularna cena 80 zł). Bilety zarezerwowano z wyprzedzeniem czasowym – stąd bilety są w pierwszych 7 rzędach.  Oferta ważna do 15 marca!


Wbrew pierwszej sugestii, sztuka traktuje o poranku po wieczorze kawalerskim i jego nieoczekiwanych konsekwencjach. Na dwie godziny przed planowaną ceremonią niedoszły pan młody budzi się skacowany w zarezerwowanym na noc poślubną apartamencie u boku pięknej, acz zupełnie sobie nieznanej dziewczyny. Wir wydarzeń wciąga kolejne osoby, akcja nabiera zawrotnego tempa, a nieustanne qui pro quo, przebieranki i wybiegi cechuje nieodparty komizm. Błaha forma paradoksalnie służy poważnym treściom: bohaterowie zmuszeni zostają przez igrający nimi los do podjęcia kluczowych decyzji. Czy w sytuacji, gdy życie przerasta uczestników, ceremonia dojdzie jednak do skutku?


Dofinansowanie dla członków NSZZ Policjantów KWP i KMP, funkcjonariuszy zatrudnionych w KWP i KMP Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP, KMP i OPP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.