Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wyjście na wydarzenie kulturalne do Nowohuckiego Centrum Kultury na koncert:

STANISŁAW SOYKA

(Nowohuckie Centrum Kultury ,al. Jana Pawła II 232) ,3 marca 2019 r. (niedziela), godz. 18.00 ,bilet w cenie dla wszystkich – 70 zł ,dla członków NSZZP przy KWP ,KMP i OPP  w Krakowie – 60 zł. Rezerwacja biletów została dokonana z dużym wyprzedzeniem czasowym ,stąd miejsca na koncert są w pierwszych rzędach! Oferta ważna do 15 lutego!


Koncert utworów z płyty „Muzyka i słowa Stanisław Soyka” – pierwszego od 15 lat w pełni autorskiego albumu artysty. Stanisław Soyka muzycznie określa nowy Album  jako „Folk z przymrużeniem oka” ,ale – jak dodaje: Można na nim usłyszeć późne lata 70-te, rythm & blues`a ,wpływy reggae ,a także po prostu – ballady”. Album dzisiejszego Soyki jest prostolinijny ,prawdziwy i szczery ,to muzyczne wyznanie bez podrasowania. Jest tu polonez ,jest i tango ,w którym odbywa się cała amplituda uczuć – miłość ,zazdrość, ciepło ,zimno ,gorąco. Jest pieśń o miłości do Warszawy i o tym jaka do niej prowadziła droga („Lubię wracać do Warszawy”) ,a także kompozycja szczególna: jak niewysłany list dojrzałego sześćdziesięcioletniego „chłopaka” do swych Rodziców: „Mamulu, Tatulu”. „Przyszedł czas na zmiany” to opowieść o miejscu ,gdy własne dzieci dorastają i nabierają rozpędu; to tekst o nauce jak żyć–troszkę inaczej ,choć nie mniej „jędrnie”.


Dofinansowanie dla członków NSZZ Policjantów KWP ,KMP i OPP ,funkcjonariuszy zatrudnionych w KWP ,KMP i OPP w Krakowie (10 zł do każdego biletu) ,pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP ,KMP i OPP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.