Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wyjście na wydarzenie kulturalne do Nowohuckiego Centrum Kultury na koncert:

ROBERT JANOWSKI – NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE

(Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232), 10 marca 2019 r. (niedziela), godz. 18.00, bilet w cenie dla wszystkich – 70 zł, dla członków NSZZP przy KWP, KMP i OPP w Krakowie – 60 zł. Rezerwacja biletów została dokonana z dużym wyprzedzeniem czasowym, stąd miejsca na koncert są w pierwszych rzędach! Oferta ważna do 20 lutego!


Wyjątkowy koncert Roberta Janowskiego promujący jego najnowszą płytę „Najpiękniejsze melodie”. W repertuarze koncertowym znajdą się utwory z tej nastrojowej płyty, utrzymane w czarującym klimacie lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku jednak współcześnie zaaranżowane przez wybitnego kompozytora Tomasza Filipczaka. Publiczność usłyszy takie przeboje jak m.in.: „Zakochani są wśród nas”, „Małe mieszkanko na Mariensztacie”, czy wielki przebój przedwojennego kina „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Po koncercie będzie można kupić płytę „Najpiękniejsze Melodie”, a także uzyskać autograf od Artysty. Na scenie razem z Robertem Janowskim wystąpi 12-osobowy band!


Dofinansowanie dla członków NSZZ Policjantów KWP, KMP i OPP, funkcjonariuszy zatrudnionych w KWP, KMP i OPP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP, KMP i OPP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl