Gramy dla Tymka i Szymona!

Te proste, szczere słowa będą hasłem przewodnim III Turnieju Piłki Halowej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów województwa małopolskiego pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie.

Centrum zmagań małopolskich policjantów będzie hala sportowa przy ul. Chemicznej 2 w Tarnowie. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 8 i potrwają, aż do 15.


Przyjemne z pożytecznym. 

Organizacja turnieju pozwoli w nawiązaniu nowych przyjaźni między funkcjonariuszami garnizonu małopolskiego. Wspólna pasja, którą jest piłka nożna, po raz kolejny da im możliwość spotkania  w duchu sportowej rywalizacji. Tym razem nie to jest jednak najważniejsze. Podczas zawodów zostanie zorganizowana zbiórka charytatywna. Uzyskane w ten sposób pieniądze  pomogą naszym małym kolegom, Tymkowi i Szymonowi w leczeniu oraz rehabilitacji.


Licytacja? Dobry pomysł!

Oprócz zbiórki pieniędzy przeprowadzona zostanie licytacja. Uczestnicy, którzy wezmą w niej udział, będą mogli nabyć m.in. bilety na koncert, autografy oraz przedmioty należące do sportowców i aktorów. Osoby szczególnie aktywne fizycznie dostaną też szansę, by odbyć trening personalny pod okiem Jacka Brzezińskiego-uczestnika Mistrzostw Świata i Europy Biegów Przeszkodowych.

Serdecznie podziękowania dla Vladislavsa Gutkovskisa, Ani Cieślak, Mariusza „Wikinga” Wacha, Roberta Lewandowskiego, Jacka Brzezińskiego, Zenka Martyniuka, polskiej kadry skoczków narciarskich, Marcina Gortata oraz właścicieli restauracji Jani Sushi. Bez ich wsparcia oraz chęci niesienia pomocy organizatorzy nie podołaliby tak dużemu przedsięwzięciu.


Kto zagra?

W zawodach weźmie udział 10 drużyn z jednostek znajdujących się na terenie województwa małopolskiego. W dniu 8.02.2019 r. w budynku Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie odbyło się losowanie grup, w których początkowo będą się zmagać nasi koledzy.

 Grupa A                                                                             Grupa B

1. KPP Oświęcim                                                               1. KMP Kraków

2. KPP Sucha Beskidzka                                                  2. KMP Nowy Sącz

3. KPP Kraków                                                                   3. KPP Brzesko

4. KPP Wadowice                                                              4. KMP Tarnów

5. OPP Kraków                                                                   5. KPP Bochnia

W losowaniu brali udział m.in. z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie  mł. insp. Witold Ślęzak, przewodniczący ZW NSZZP województwa małopolskiego nadkom. Grzegorz Gubała oraz przewodniczący ZT NSZZP KMP Tarnów podkom. Michał Suda. To na ich barkach spoczął ciężar organizacji zawodów.


Zapraszamy.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu. Wspólne kibicowanie i przeżywanie osiągnięć kolegów z garnizonu małopolskiego zbliży wszystkich uczestników. Miła, sportowa atmosfera oraz uczucie, że znów mamy okazję wesprzeć najbardziej potrzebujących to wspaniałe doświadczenie. W prosty sposób małopolscy policjanci sprawią by na buziach Tymka i Szymona zagościł uśmiech. „Pamiętajcie, razem możemy więcej!

Poniżej galeria przedmiotów objętych licytacją

Oraz przedmioty nadesłane przez Mariusza „Wikinga” Wacha

https://www.facebook.com/239191093430187/videos/298829897445565/