Bilety na spektakle w Teatrze Bagatela jeszcze tańsze!

Dzięki udanej współpracy z przedstawicielami Teatru udało ustalić się nowe, atrakcyjniejsze ceny biletów dla członków NSZZP.

Bilety dla związkowców rezerwowane są w pierwszych rzędach! 


W związku z olbrzymim zainteresowaniem ofertą Teatru Bagatela, Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wydarzenie kulturalne:

„LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM”

(Teatr Bagatela, Scena na Sarego), 25 lub 27 stycznia 2019 r. (piątek lub niedziela), godz. 18.00, bilet ulgowy w cenie dla wszystkich – 35 zł, członek NSZZP KWP w Krakowie, funkcjonariusz zatrudniony w KWP w Krakowie – 25 zł. (Regularna cena 55 zł). Oferta ważna do 18 stycznia!


Za sprawą Lotu nad kukułczym gniazdem Scena na Sarego 7 zamieni się w oddział szpitala psychiatrycznego. Historia McMurphy’ego to opowieść o cenie wolności. Na pytanie, czy warto ją płacić, widzowie muszą już odpowiedzieć sobie sarni. Powieść powstała w czasie, gdy szaleństwo zaczęto traktować jako zdrową odpowiedź na niezdrowe otoczenie społeczne.
Zapraszamy w fascynującą teatralną podróż z bohaterami Kena Keseya. Tytuł może bardziej wymagający, ale sztuka świetnie zrealizowana. Często oklaski na stojąco po spektaklu. Przez wielu kojarzona z filmową adaptacją i genialnym Jackiem Nicholsonem w roli Randle’a McMurphiego.

UWAGA: przedstawienie dla widzów od 16 roku życia.


Dofinansowanie dla członków NSZZP KWP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.