Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wydarzenie kulturalne do Teatru Bagatela:

„BOSKA TERAPIA”

(Teatr Bagatela, Scena na Sarego), 14 lub 17 lutego 2019 r. (czwartek lub niedziela) godz. 19.15 lub 17.00, bilet ulgowy w cenie dla wszystkich związkowców  – 35 zł, funkcjonariusz zatrudniony w KWP, KMP i OPP w Krakowie – 25 zł. (Regularna cena 55 zł). Oferta ważna do 1 lutego!


Znaną psychoterapeutkę niespodziewanie odwiedza atrakcyjny mężczyzna.  Ten wielkiego formatu Gość domaga się wyleczenia z depresji. Czy Ella podoła temu zadaniu? Sztuki Anat Gov w lekkiej i przystępnej formie opowiadają o rzeczach najważniejszych. Tak jest i w wypadku „Boskiej terapii”, cieszącej się popularnością na całym świecie. Spektakl mądry, do przemyślenia…


Dofinansowanie dla członków NSZZP KWP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.