W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przedstawiciele strony związkowej z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zorganizowali Uroczyste Posiedzenie Zarządu Terenowego. Posiedzenie odbyło się 6 grudnia br.

Przedświąteczne posiedzenie Zarządu Terenowego NSZZP funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zainaugurował jego Przewodniczący asp. Paweł Tekliński-Cichy. Podsumował on tegoroczną działalność Zarządu Terenowego, a także działalność Zarządu Wojewódzkiego, którego jest Wiceprzewodniczącym. Podsumował także plany na przyszłość obu Zarządów.

W mijającym roku udało się zrealizować wiele obranych celów. Udało się także podtrzymać solidarność i jedność związku w trakcie ogólnopolskiej akcji protestacyjnej służb mundurowych. Notowania działalności Zarządu Terenowego wśród policjantów zdecydowanie wzrosły. Tego sukcesu, bo niewątpliwie jest to sukces, nie udałoby się osiągnąć bez udziału i zaangażowania wielu związkowych koleżanek i kolegów. W trakcie uroczystego posiedzenia za szczególne zasługi, wieloletnie zaangażowanie w rozwój i propagowanie związku zawodowego medal – Krzyż Niepodległości z Gwiazdą otrzymali: Tomasz Słowik, Mariusz Wilczek, Tomasz Litewka, Mariusz Juszczak, Ireneusz Badyla, Tomasz Sobota, Stanisław Dziedzic, Jarosław Lorens, Ireneusz Toporowski, Robert Puchała oraz Grzegorz Zych. Odznaczenia wręczył Przewodniczący  asp. Paweł Tekliński-Cichy.