7 lutego 2018 roku na stoku w Tyliczu odbędą się zawody narciarskie dla najmłodszych, organizowane przez małopolską Policję oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego. Sportowym zmaganiom będzie towarzyszyć konkurs wiedzy o bezpieczeństwie. Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy. Już jutro w godzinach od 10:00 do 13:00 na stoku narciarskim „Tylicz-Ski” odbędą się zawody narciarskie dla dzieci.

Oprócz sportowych zmagań, na dzieci czeka konkurs wiedzy o bezpieczeństwie na stoku z atrakcyjnymi nagrodami. Konkurs przeprowadzą policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, przy udziale funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Komisariatu Policji w Krynicy Zdroju.
– Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 lat do wspólnej zabawy – informuje małopolska Policja.

Wydarzenie odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, która została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także jest częścią zainicjowanej przez MSWiA kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

źródło : KWP Kraków