Tomek Warzecha był wzorowym policjantem Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, który z pasją i poświęceniem oddawał swój czas służbie. Jego karierę przerwała jednak choroba. W trakcie rutynowej operacji zdiagnozowano u niego złośliwego raka żołądka.

Mimo podjętej walki, po wielu bolesnych i kosztownych operacjach nowotwór znów zaatakował. W tej chwili Tomasz potrzebuje regularnego aplikowania bardzo drogiego leku. Daje mu on nadzieję na pokonanie choroby i pozwala cieszyć się każdym kolejnym dniem spędzonym wraz z żoną i  córką.

Lek ten nie jest w żaden sposób refundowany, dlatego Tomasz część pieniędzy na jego finansowanie otrzymuje m.in. z fundacji „Kawałek Nieba”. Uzyskana w ten sposób kwota niestety nie jest wystarczająca, dlatego do walki z nowotworem przyłączyliśmy się także my. Od kilku lat policjanci Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, Komendy Powiatowej w Krzeszowicach i innych jednostek terytorialnych prowadzą zbiórki pieniężne, organizują i biorą udział w imprezach sportowych, których zysk przeznaczony jest na leczenie Tomka. W związku z faktem, iż zbliża się okres rozliczania podatku dochodowego, zachęcamy do oddania 1% podatku na fundację Tomaka w tegorocznym rozliczeniu PIT.

1% podatku dla Tomka
KRS 0000382243
„416 pomoc dla Tomka Warzechy”