W związku z dużym zainteresowaniem oraz wieloma sygnałami ze strony
pracowników, Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji z
wielką przyjemnością zaprasza na Polską Noc Kabaretową 2018.

Wydarzenie odbędzie się 16 marca 2018 r. w TAURON Arena Kraków.

Start godz. 20:00
Cena 70 zł. (po zniżce) – rzędy C3 i C22 (ilość miejsc ograniczona)


Polska Noc Kabaretowa 2018
Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów’, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią w as do łez.
Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy.

Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu.

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.


Oferta skierowana dla wszystkich pracowników, funkcjonariuszy Policji, ich
rodzin jak również osób towarzyszących.

Zapisy oraz wpłaty przyjmowane są w siedzibie Związku do
31 stycznia 2018 r.

telefonicznie pod nr 54-955/902/793369335 -Skiba Justyna

oraz e-mail: justyna.skiba@malopolska.policja.gov.pl

Osoby z KMP/KPP woj. Małopolskiego, zainteresowane niniejszą ofertą proszone są o kontakt z Przewodniczącymi Zarządów Terenowych NSZZ PP działających w danej jednostce organizacyjnej ewentualnie bezpośrednio z Przewodniczącą NSZZ Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego w Krakowie Justyna Skiba- Tcl. 54-955/902/793369335.