23 czerwca wystartowała piąta edycja plebiscytu „Policjant Roku” realizowanego na łamach „Gazety Krakowskiej”. Na zwycięzców czekają liczne nagrody wręczane podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji.

Czytelnicy „Gazety Krakowskiej” przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie po raz piąty wybiorą „Policjanta Roku Małopolski”. Plebiscyt organizowany przez periodyk ma za zadanie propagować pozytywny wizerunek policjantów, a także przedstawić nasze często ponad normatywne zaangażowanie w sprawy społeczne. Wśród kandydatów, których można zgłaszać do 28 czerwca, mogą się znaleźć osoby, które brały udział w działaniach ratujących życie bądź zdrowie, znane z działalności społecznej, charytatywnej, profilaktycznej czy też wyróżniające się służbą na rzecz lokalnej społeczności.
Plebiscyt ma za zadanie „wyłowić” wyróżniających się policjantów spośród wszystkich jednostek organizacyjnych policji znajdujących się w woj. Małopolskim.
Na poszczególnych kandydatów głosować można od 23 czerwca do 12 lipca, do godz. 21. Na zwycięzców czekają liczne nagrody wręczane podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji.

Więcej szczegółów dotyczących plebiscytu na stronie Gazety Krakowskiej

Bartosz Izdebski