W dniach 23.02-24.02.2017 r. w ośrodku „BIAWENA” w Wysowej Zdrój odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego i Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej NSZZP woj. małopolskiego.

Z uwagi na rosnąca ilość członków naszego Związku, Zarząd Wojewódzki w głosowaniu wybrał wiceprzewodniczącego ZW kol. Pawła Teklińskiego -Cichy,  do pracy w Ośrodku Szkolenia Pracowników Ochrony przy Zarządzie Wojewódzkim. Uzupełniono także skład komisji prewencyjnej.

Na posiedzeniu obecni byli  przedstawiciele firm ubezpieczeniowych PZU SA oraz WARTA, którzy zaprezentowali ogólne warunki ubezpieczeń na życie dla funkcjonariuszy i emerytów policji oraz ich rodzin. W trakcie prezentacji przedstawiono na  jakim poziomie kształtuje się zainteresowanie  opieką medyczną w ramach oferowanych ubezpieczeń oraz pozostałymi produktami znajdującymi się w ofercie w/w towarzystw.

Gośćmi posiedzenia byli także przedstawiciele Banku PKO BP, który w chwili obecnej obsługuje konta NSZZ Policjantów woj. małopolskiego. Przedstawiciele banku zaprezentowali oferty skierowane miedzy innymi do członków naszego związku zawodowego.