20 kwietnia br. w siedzibie CSiR UP w Krakowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie — szkolenie taktyczne „FORCE ON FORCE”, zorganizowane przez Ośrodek Szkolenia przy ZW NSZZ Policjantów woj. małopolskiego we współpracy z Tactical Law Enforcement Officer. W dwóch grupach wzięło udział ponad 50 żołnierzy i funkcjonariuszy różnych służb mundurowych.

Głównym celem szkolenia było doskonalenie reakcji na zagrożenie z kategorii „active shooter”. Uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w intensywnych warsztatach, które pozwoliły im nabyć nowe umiejętności oraz zweryfikować posiadane. Wysoki poziom zaangażowania i umiejętności uczestników podkreśla fakt, że wśród nich było kilkunastu doświadczonych instruktorów służb mundurowych oraz systemów walki. To właśnie dzięki ich doświadczeniu i wiedzy szkolenie mogło przebiegać na najwyższym poziomie. Atmosfera podczas szkolenia była niesamowicie pozytywna i produktywna. Uczestnicy mieli nie tylko okazję do pracy nad swoimi umiejętnościami, ale również do wymiany doświadczeń oraz budowania relacji z innymi profesjonalistami z branży.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, profesjonalne podejście, oraz wkład w tworzenie super atmosfery podczas szkolenia. Sukces tego wydarzenia był możliwy dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu wszystkich uczestników. Dzięki takim inicjatywom służby mundurowe stale podnoszą swoje kwalifikacje i są lepiej przygotowane do działań w sytuacjach kryzysowych.

zdjęcia; https://www.facebook.com/OsrodekSzkoleniaNSZZPKrakow

https://www.facebook.com/OsrodekSzkoleniaNSZZPKrakow