Władze Uczelni Nauk Społecznych z Filią w Nowym Targu oraz ZT NSZZ Policjantów przy KMP w Krakowie serdecznie zapraszają do podjęcia studiów, które rozpoczną się w marcu 2024 roku. Szczególnie gorąco witamy Członków NSZZ Policjantów województwa małopolskiego, dla których przygotowaliśmy wyjątkową 50% bonifikatę na studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.

Dlaczego warto wybrać naszą uczelnię?

  1. Specjalna bonifikata dla Członków NSZZ Policjantów: Z myślą o Państwa zaangażowaniu i służbie dla społeczeństwa, oferujemy 50% zniżki na opłaty studenckie, aby umożliwić rozwój zawodowy na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.

  2. Zróżnicowane specjalności na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe: Wybierając naszą uczelnię, zyskujecie możliwość wyboru spośród kilku specjalności, takich jak Siły Specjalne w Systemie Bezpieczeństwa Państwa, Cyberbezpieczeństwo, Bezpieczeństwo Transgraniczne, Zarządzanie Kryzysowe, czy Ochrona Infrastruktury Krytycznej. Dzięki temu możecie dostosować swoją edukację do indywidualnych zainteresowań i potrzeb zawodowych.

  3. Elastyczny harmonogram zajęć z myślą o służbie: Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, dając Wam możliwość skoncentrowania się na obowiązkach służbowych. Dodatkowo, istnieje opcja uczestnictwa w zajęciach online, co umożliwia elastyczność i dostosowanie nauki do Waszego harmonogramu.

  4. Kadra dydaktyczna z doświadczeniem służbowym: Nasza kadra dydaktyczna składa się z wybitnych specjalistów pochodzących z Policji, Wojska, Straży Pożarnej, zarówno czynnych, jak i emerytowanych. Dzięki temu, macie pewność, że Wasze nauki oparte są na praktycznym doświadczeniu ekspertów z różnych dziedzin bezpieczeństwa narodowego.

Jak się zgłosić?

Zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 795-66-00-00 lub poprzez e-mail: anetta.supel@uns.lodz.pl. Nasz zespół rekrutacyjny jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i wspomóc Was w procesie przyjęcia na studia.

Rozpocznijcie swoją edukacyjną podróż z UNS w Nowym Targu już teraz! Wspólnie możemy budować silniejsze, bardziej bezpieczne społeczeństwo!