W najbliższy czwartek, 29 czerwca br., w Krakowie przy ul. Siemiradzkiego 24 odbędzie się akcja oddawania krwi. Jest to inicjatywa mająca na celu zwiększenie zapasów krwi w okresie wakacyjnym, który jest najtrudniejszym dla stacji krwiodawstwa ze względu na braki w tego życiodajnego płynu. Zapraszamy wszystkich chętnych  do wzięcia udziału w tej akcji, która może uratować ludzkie istnienia. Wystarczy niewielki gest, który jest cenniejszy niż złoto.

29 czerwca przy Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie odbędzie się mobilna akcja krwiodawstwa. To doskonała okazja dla wszystkich, aby przekazać swoją krew i pomóc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Oddawanie krwi to bezpieczny proces, a składniki, które zostaną oddane, mogą uratować czyjeś życie. Dlatego zachęcamy wszystkich do regularnego oddawania krwi, ponieważ każda jednostka ma ogromne znaczenie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji medycznej.

Do udziału w akcji zapraszają: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, Komendant Miejski Policji w Krakowie, Policyjny Klub Honorowych Dawców Krwi przy Polskim Czerwonym Krzyżu oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KMP w Krakowie.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi ta akcja oddawania krwi ma szansę przynieść ogromne korzyści dla osób potrzebujących krwi i produktów krwiopochodnych. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą, aby wzięli udział w tej szlachetnej akcji i dołączyli do grona dawców krwi, którzy mają realny wpływ na ratowanie ludzkich istnień.

Z A P R A S Z A M Y !