Szczególne słowa uznania należą się Zarządowi Wojewódzkiemu NSZZ Policjantów woj. małopolskiego  za ich wspaniałą inicjatywę związaną z Dniem Kobiet. Wszyscy wiemy, że praca policjantów to nie tylko codzienne wyzwania, ale także ogromna odpowiedzialność, która spoczywa na ich barkach. Dlatego tak ważne jest, aby doceniać ich trud i wkład w bezpieczeństwo nas wszystkich.

W tym roku, podczas Dnia Kobiet, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów postanowił podziękować kobietom pracującym w Policji na swój wyjątkowy sposób. Dzięki inicjatywie podinsp. Grzegorza Gubały, ufundowano torty dla kobiet zatrudnionych w Policji. Wiele zarządów skorzystało z prezentu i dzięki temu, Panie mogły skosztować słodkości.

Nie sposób wyrazić w pełni naszej wdzięczności za ten gest. Takie małe, ale ważne inicjatywy pokazują, jak dużo można zdziałać w ramach uznania dla naszego środowiska. To również dowód na to, że nasza służba jest doceniana przez innych ludzi. Dlatego jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Zarządowi Wojewódzkiemu NSZZ Policjantów  za ich wspaniałą inicjatywę. Dzięki nim, Dzień Kobiet stał się jeszcze bardziej wyjątkowym dniem dla kobiet pracujących w Policji.

Przewodniczący Zarządów Terenowych NSZZ Policjantów woj. małopolskiego