8 marca to dzień okazania szacunku i wyrażenia wdzięczności dla wszystkich kobiet. Z tej okazji w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie policjanci tutejszej jednostki Policji zorganizowali bardzo wyjątkowe spotkanie.

Uroczystość Dnia Kobiet rozpoczęła się od zebrania wszystkich policjantek i pracownic cywilnych w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Po serdecznym przywitaniu wszystkich kobiet  i złożeniu im życzeń przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie kom. Arkadiusza Skowrona, cała męska karda kierownicza wręczyła paniom kwiaty. Tradycją tutejszej jednostki jest słodka niespodzianka, która i w tym roku smakowała nie tylko piękniejszej części Policji, ale również wszystkim mężczyzną. Tort, który corocznie jest podarowany przez Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Małopolskiego znikł w mgnieniu oka.

Uroczystość odbyła się dzięki ogromnemu zaangażowaniu męskiej części kadry kierowniczej oraz wsparciu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Małopolskiego, za co serdecznie wszystkie policjantki i pracownice cywilne Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie serdecznie dziękują.