8 marca z okazji „Dnia Kobiet” w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach odbyło się uroczyste spotkanie  z policjantkami i pracownikami cywilnymi. Takie spotkanie to już tradycja, a uroczyste obchody są wyrazem szacunku dla Pań oraz ich ciężkiej i odpowiedzialnej służby i pracy. 

Życzenia z okazji tego wspaniałego święta składał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach mł. insp. Robert Micha, Komendant Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej podinsp. Fryderyk Mamcarczyk, Komendant Komisariatu Policji w Andrychowie mł. insp.  Sławomir Urbanowski, Kierownik Posterunku w Brzeźnicy asp. sztab. Paweł Golonka, Kierownik Posterunku w Spytkowicach st. asp. Paweł Rajda, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy KPP w Wadowicach mł.asp. Waldemar Kajdas, Przewodniczący IPA — Wadowice Andrzej Cholewa  oraz Skarbnik IPA Kalwaria Zebrzydowska — asp. Dominik Ochman.

Wszyscy zgodnie dziękowali Paniom za trud codziennej służby, za  zaangażowanie i odwagę w wykonywaniu ważnej i często trudnej służby i pracy.  Życzyli, aby zawsze czuły się docenione i szanowane za swoje wysiłki, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Bardzo miłe i szacowne słowa, skierował do kobiet mł. asp. Waldemar Kajdas, który stwierdził, że data 8 marca nie została wybrana przypadkowo na „Dzień Kobiet”, ponieważ wszystkie kobiety są ósmym cudem świata, za co otrzymał gromkie brawa od Pań.

Po złożeniu życzeń oraz wręczeniu kwiatów Panie częstowały się ufundowanym przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego wyjątkowo pysznym tortem.