I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej oraz własnym wraz z przedstawicielem związków zawodowych złożył wszystkim funkcjonariuszkom oraz pracownicom limanowskiej komendy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.

8 marca to wyjątkowy dzień. W tym dniu pomimo panującej pandemii z okazji Dnia Kobiet I Zastępca mł.insp. Krzysztof Chochlińsk w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej oraz własnym, wraz z członkiem Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej  na ręce przedstawicielek płci pięknej złożył życzenia dla wszystkich Pań pełniących służbę oraz pracujących w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej.

Pan Komendant wyraził wdzięczność i przekazał słowa uznania za codzienne zaangażowanie. W tym szczególnym dniu wszystkie Panie poza serdecznymi życzeniami radości, sukcesów oraz pomyślności dostały piękne kwiaty oraz słodki poczęstunek, który ufundował Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

źródło:limanowa.policja.gov.pl