Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego zapraszają dzieci pracowników, oraz funkcjonariuszy Policji na spotkanie z małopolską Policją.

5 czerwca 2021 roku (sobota) na terenie Oddziału Prewencji Policji  w Krakowie przy ul. Łokietka 205 A organizujemy Dzień Dziecka pod nazwą „Akademia małego policjanta”. W  ramach tego projektu dzieci w grupach do 25 osób w odstępach 2 – godzinnych począwszy od godziny 10.00, będą mogły wziąć udział w przygotowanych dla nich atrakcjach, pokazach pracy Policji jak również pracy Straży Pożarnej.

Przedsięwzięcie to będzie odbywać się na świeżym powietrzu, na dużym wydzielonym terenie, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

  • chętnych zapraszamy do zapisów do dnia 25 maja 2021 roku jedynie pod numerem telefonu 503 867 353 – Iwona Kukla Wiceprzewodnicząca ZT NSZZ PP w KMP w Krakowie.
  • przy zapisach należy podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka, tel. kontaktowy oraz dane opiekuna.
  • ponadto informujemy, że każde dziecko, którego rodzic jest członkiem NSZZ Pracowników Policji oraz NSZZ Policjantów woj. małopolskiego otrzyma przy wyjściu słodki upominek.
  • dla Pozostałych osób, nie będących członkami ww organizacji koszt zakupu upominku 15,00 zł.

Do wspaniałej zabawy zapraszają organizatorzy spotkania:

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie

Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji w Krakowie

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego

Zarząd Terenowy NSZZ Pracowników Policji  KWP w Krakowie

Zarząd Terenowy NSZZ Pracowników Policji  KMP w Krakowie

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP/SPKP w Krakowie

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Krakowie

OSP Bibice

Europejski Instytut Jakości