Pięć urządzeń do dezynfekcji rąk oraz zamgławiacz do dezynfekcji pomieszczeń trafiły do suskich policjantów, zwiększając tym samym bezpieczeństwo sanitarne na terenie jednostek.

Pandemia koronawirusa w Polsce trwa nadal, co wiąże się ze ścisłymi przepisami sanitarnymi, do których wszyscy obywatele oraz służby muszą się stosować. Do suskich policjantów trafiły urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk, które w połączeniu z płynem dezynfekującym gwarantuje wysoką skuteczność ochrony przed wirusami oraz bakteriami zapobiegając zakażeniu mikroorganizmami przenoszonymi na dłoniach. Kolejnym urządzeniem, które trafiło do policjantów jest elektryczny zamgławiacz pomieszczeń. Dzięki temu urządzeniu codzienna dezynfekcja pomieszczeń wykorzystywanych przez policjantów staje się prostsza i skuteczniejsza.
Wszystkie te urządzenia trafiły do policjantów  dzięki bardzo dobrej współpracy Zarządu Terenowego Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów w Suchej Beskidzkiej z Fabryką Osłonek Białkowych „Fabios” w Białce, której serdecznie dziękujemy.