6 marca br. Komendant Powiatowy Policji w Krakowie mł. insp. Tomasz Drożdżak z okazji „Dnia Kobiet” wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Pracowników Policji oraz Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów zorganizował uroczyste spotkanie dla policjantek i pracownic cywilnych. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło reprezentantów Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, którzy na tę szczególną okazję wręczyli paniom wielki i słodki tort.

Uroczystość rozpoczął mł. insp. Tomasz Drożdżak składając Paniom w imieniu własnym, swoich zastępców i całej męskiej kadry komendy powiatowej, najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Kierując życzenia nie tylko do zebranych, ale również do wszystkich kobiet zatrudnionych i pełniących służbę w komendzie powiatowej, podziękował za ich pracę, zaangażowanie, poświecenie oraz wrażliwość, z jaką każdego dnia wypełniają swoje obowiązki.

Następnie życzenia złożył przewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. małopolskiego Grzegorz Gubała, który gościł wraz ze swoim zastępcą  Konradem Nowaczkiem. Związkowcy życzyli przede wszystkim zdrowia, szczęścia, radości i uśmiechu na co dzień.  Kolejno głos zabrali organizatorzy tej nadzwyczajnej uroczystości: przewodnicząca Zarządu Terenowego NSZZ Pracowników Policji Ewelina Błaszczyk oraz przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Pracowników Policji asp. szt. w st. sp. Robert Pułka.

Niespodzianką dla zgromadzonych Pań był zespół muzyczny „Roch Dobrowolski Quartet” z Kielc, który swoimi utworami wprowadził wszystkich w wyjątkowy nastrój.  Dodatkowo Panie miały okazję zrelaksować się korzystając z porad i usług firm kosmetycznych.

Wyjątkową niespodzianką dla pięknej strony powiatowej Policji były także torty z dedykacjami, jakie otrzymały od swojego szefa oraz Przewodniczącego ZW NSZZ policjantów woj. małopolskiego.

Na koniec każda z Pań została obdarowana przepiękną różę, która była dopełnieniem tej wyjątkowej i niezapomnianej uroczystości.