Jak do tej pory w wielkich miastach, także w Krakowie nie mieliśmy w tym roku okazji poczuć tęgiego mrozu. Śniegu też było jak na lekarstwo, a zima bardziej przypomina wiosnę. No cóż czasem tak bywa. Skoro zima nas omija to my ją znajdziemy….

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj.małopolskiego wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów OPP i SPKP zaprasza – policjantów oraz pracowników Policji na integracyjny wyjazd do Białki Tatrzańskiej. Uczestnicy wycieczki będą mieli możliwość do czterogodzinnego białego szaleństwa na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Ośrodek posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów. Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy, dla których przygotowywanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Góralski klimat poczuć można w jednej z kilku regionalnych karczm.

Masz kontuzję ? Narty to nie Twój „konik” ? Chciałbyś spędzić ten dzień w górskim otoczeniu i w doborowym towarzystwie ? Na to też zaradzimy!

Postaw na zdrowie, relaks i zabawę w wodach termalnych wprost z Wysokiego Wierchu i… poddaj się niezapomnianym atrakcjom w otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Gwarantujemy cztery godziny wodnego relaksu w basenach termalnych na terenie ośrodka Termy BUKOVINA.

Co ?  Gdzie ?  Kiedy ?  Za ile ?

Oferta skierowana jest dla członków NSZZ Policjantów woj. małopolskiego w bardzo atrakcyjnej cenie –  jedyne 29,00 zł. Policjanci i pracownicy Policji nie będący członkami NSZZ Policjantów woj. małopolskiego – 129,00 zł.

Organizator Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZP OPP i SPKP w tych cenach gwarantuje:

  • wspaniałą pogodę
  • przejazd tam i z powrotem
  • ubezpieczenie NNW
  • skipass 4 godzinny lub karnet 4 godzinny na Termy Bukovina
  • obiad w tradycyjnej góralskiej karczmie

Wyjazd planowany jest w dniu 26.02.2020r/środa/ godz.06.30 z parkingu Oddziału Prewencji Policji w Krakowie przy ul. Władysława Łokietka 205 A. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kol. Łukasz Łukasik  539-192-675 lub mailowo  zwiazki.krakow@gmail.com. / w treści prosimy podać imię i nazwisko, nr PESEL oraz jednostkę Policji w której jest się zatrudnionym/ Liczba miejsc ograniczona.