13 września 2019 roku, w Suchej Beskidzkiej oraz Makowie Podhalańskim odbył się IX Memoriał Wojciecha Spyrki – Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej. W sportowych zmaganiach uczestniczyło jedenaście drużyn piłkarskich, z których najlepszą okazała się drużyna KPP Kraków.

Zawody zorganizowane zostały pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztofa Pobuty przy współudziale NSZZ Policjantów KPP w Suchej Beskidzkiej, NSZZ Policjantów woj. małopolskiego, a także Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Jak co roku turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Piłkarze nie oszczędzali nóg, a na boisku byliśmy świadkami dobrej, twardej, męskiej gry. Nie obyło się bez sińców i stłuczeń. Zawodnicy zostawili zdrowie na boisku, a wszystko po to, by upamiętnić  tragicznie zmarłego Wojciecha Spyrkę. W finałowym meczu turnieju zmierzyły się drużyny KPP Kraków oraz KMP Tarnów. Trzecie miejsce przypadło reprezentacji KPP Sucha Beskidzka.

Zwycięski puchar w imieniu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wręczył vice-przewodniczący ZW NSZZP woj. małopolskiego Konrad Nowaczek. W ceremonii wręczania nagród uczestniczyli także Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej nadkom. Marcin Kaczmarek oraz Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. małopolskiego Grzegorz Gubała.