Po raz kolejny policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie stanęli na wysokości zadania. 25 września br. przekazali kilkanaście pełnych worków nakrętek w ramach akcji „Zakręć się dla Bartusia”. Środki uzyskane w ten sposób pozwalają na rehabilitację i codzienną pielęgnację Bartusia.

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze OPP w Krakowie otrzymali  podziękowania od rodziców Bartusia. Oprócz policjantów Oddziału Prewencji Policji w Krakowie w tą szlachetną akcję bardzo intensywnie włączył się Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie na czele z kol. Anną Zbroją oraz Zarząd Wojewódzki NSZZP woj.małopolskiego z kol. Joanną Kurowską. To właśnie te dwie Panie dbały o to aby żadna nakrętka nie „wylądowała” w koszu. Jest miło, gdy okazana pomoc ma sens i ułatwia codzienne życie najbardziej potrzebujących.

Niewielki gest uczestników zbiórki sprawił, że na twarzy Bartusia znów zagościł uśmiech.  Policjanci z krakowskiego OPP gwarantują, że nadal będą prowadzić akcje wspierające najbardziej potrzebujących.