zdjęcie Patryk Lasoń

08.09.2019r w miejscowości Paryż pod Krzeszowicami, odbędzie się akcja charytatywna zorganizowana przez fundację „Ósmy Dzień Tygodnia”. Dochód uzyskany w trakcie trwania imprezy przeznaczony zostanie na leczenie byłego policjanta Oddziału Prewencji Policji w Krakowie – Tomka Warzechy. W akcję włączył się Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Krakowie insp. Jarosław Nowak, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP i SPKP woj. małopolskiego oraz wszyscy policjanci. 

Dla osób lubiących sportową rywalizację oraz aktywny styl życia przygotowano bieg uliczny na dystansie 12 km lub 6 km, a dla osób pracujących w formacjach mundurowych przewidziano bieg na dystansie 12 km „o puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Krakowie”. Oprócz konkurencji biegowych przygotowano m.in. marsz nordic walking na dystansie 6 km, terenową grę zespołową „Orient Express”, a także konkurencje dla najmłodszych.

W ramach imprezy zaplanowano piknik wzbogacony o gry i zabawy, muzykę na żywo. Policjanci zaprezentują wyposażenie oraz specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w służbie. Nie zabraknie oczywiście pysznego jedzenia. Zapraszamy do udziału w imprezie całe rodziny, a my gwarantujemy wspaniałą zabawę i miło spędzoną niedzielę w pięknie położonej i malowniczej miejscowości Paryż.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym plakacie! 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć kim jest Tomek Warzecha zajrzyjcie tutaj.

Gorąco zachęcamy do udziału w biegu, zapisać się można pod tym adresem.