Spotkanie, integracja, rywalizacja, czyli wspaniały sposób spędzenia wolnego czasu. Zarząd Terenowy OPP i SPKP  NSZZ Policjantów przykłada dużą uwagę do aktywności fizycznej. Siatkówka i piłka nożna to świetne sposoby, aby rozładować napięcie po całym dniu służby, lecz tym razem postanowiliśmy zmienić dyscyplinę sportową. 

 Arena paintball w Krakowie

Świetnie przygotowana arena zmagań, wspaniałe zaplecze gastronomiczne oraz piękna pogoda przywitały naszych związkowców. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali początku ,,strzelaniny” ale najważniejsza jest właściwa taktyka. Po krótkich ustaleniach i szkoleniu przyszła kolej na pojedynek między związkowcami, a ekipą KAM-BUD poznaną na miejscu. Wynik mógł być tylko jeden…

Po zaciętej rywalizacji, okupionej kilkoma siniakami wszyscy przystąpili do regenerowania utraconej energii przy pobliskim grillu. Rozmowy o wszystkim i niczym, odnawianie i nawiązywanie nowych znajomości pomogły rozładować nagromadzony stres. Niestety podczas wspólnej zabawy czas mija dwa razy szybciej i trzeba się rozstać, aby przygotować się do kolejnego dnia służby. Największym pocieszeniem jest nadzieja, że rozrywki tego typu na stałe zagoszczą w tradycji NSZZ Policjantów i ponownie spotkamy się  w większym gronie.