01 czerwca 2019 roku odbędą się tegoroczne obchody Dnia Dziecka zorganizowane przez małopolskie służby mundurowe. Dla policyjnych związkowców oraz ich Rodzin przewidziano szereg  atrakcji.

„Dzień Dziecka Małopolskich Służb Mundurowych” organizowany  jest zarówno dla rodzin związanych ze służbą mundurową, jak i tych, które planują w ciekawy i aktywny sposób spędzić wolny czas.
Tegoroczna impreza odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie przy al. Jana Pawła II 39. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe znajdujące się na terenie tej placówki.

W tym roku, dla wszystkich uczestników imprezy, przewidziano szereg  atrakcji:

Zwiedzanie Muzeum Lotnictwa w Krakowie – z możliwością obejrzenia samolotów oraz sprzętu lotniczego
Pokaz sprzętu, wyposażenia i promocja poszczególnych służb mundurowych tj. Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Straży Miejskiej.
Koncerty, pokazy sportowe,pokaz psów służbowych, wyszkolenia funkcjonariuszy, konkursy z nagrodami dla dzieci.
Dla wszystkich członków NSZZ Policjantów woj. małopolskiego i ich Rodzin przewidziano następujące  nielimitowane atrakcje:

ZJEŻDŻALNIA MEGA TYGRYS,  ZJEŻDŻALNIA TYGRYS, TOR PRZESZKÓD TROPICANA, DISCO DMUCHANA DYSKOTEKA, SUCHY BASEN GRZYB MUCHOMOR, ZAMEK DOMEK TRAPERA, EURO BUNGEE MEGA GOLD/ 4 stanowiska/, KOLEJKA ELEKTRYCZNA TRUCK, KULE WODNE, BOXER-KOPACZ,TOR PRZESZKÓD STATEK PIRACKI,TOR PRZESZKÓD WIPE OUT MEGA, TRAMPOLINA AKROBATYCZNA, BASEN MALUCHA, MALOWANIE TWARZY, FIGURY Z BALONÓW oraz konkursy i zabawy z animatorkami dla dzieci.

Dodatkowo członkowie NSZZ Policjantów wraz z najbliższą Rodziną mogą otrzymać talony żywieniowe w dofinansowanych przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów obniżonych kwotach:

Bony dla dorosłych członków NSZZP i NSZZPP:

12,00 zł Kiełbasa z grilla w zestawie z: bułką, ketchupem, ogórkiem, wodą
12,00 zł Karkówka lub filet drobiowy z grilla w zestawie z: bułką, musztardą, ketchupem, ogórkiem, wodą.
15,00 zł Kiełbasa z grilla w zestawie z: bułką, musztardą, ketchupem, ogórkiem, wodą lub karkówka z grilla lub filet drobiowy z grilla w zestawie. Dodatkowo w cenie tego bonu wliczona jest opaska uprawniająca osobę do nieograniczonego korzystania z dmuchanych atrakcji.

Bony dla dzieci członków NSZZP, NSZZPP:

15,00 zł  Filecik drobiowy lub kiełbasa lub karkówka z grilla do wyboru na miejscu, w zestawie z: bułką, musztardą, ketchupem, ogórkiem, wodą lub soczkiem. Zestaw na słodko: lód na patyku, baton, banan, soczek lub woda.

Pozostali uczestnicy, jak co roku, mogą skorzystać z pełnopłatnej oferty cateringowej oraz innych płatnych atrakcji dostępnych na miejscu imprezy.Cena opaski uprawniającej do korzystania ze wszystkich przygotowanych urządzeń i zabaw dla dzieci to 25,00 zł/do nabycia również na miejscu imprezy/

Jeżeli wraz ze swoją Rodziną planujesz uczestnictwo w tej imprezie, prosimy abyś poinformował nas o tym do 17 maja br. za pośrednictwem policjanta pełniącego funkcję Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Twojej jednostce. Jest to niezbędne do uzyskania związkowych bonów oraz opasek.
Jako swoistą promocję imprezy, udostępniamy film z przebiegu dnia dziecka służb mundurowych w 2018 roku.