Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wyjście na wydarzenie kulturalne do Nowohuckiego Centrum Kultury na spektakl teatralno-muzyczny:

MAGDA UMER I MUMIO – „PRZYBORA NA 102”

(Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232), 1 marca 2019 r. (piątek), godz. 19.00, bilet w cenie dla wszystkich – 100 zł, dla członków NSZZP przy KWP, KMP i OPP  w Krakowie – 90 zł. Rezerwacja biletów została dokonana z dużym wyprzedzeniem czasowym, stąd miejsca na koncert są w pierwszych rzędach! Oferta ważna do 10 lutego!

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Na scenie spotkają się trzy artystyczne temperamenty – Jeremi Przybora, Magda Umer i Mumio. Będzie zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco.Teksty Przybory przeplatają się z szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, dla których udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer.  Ta teatralno – muzyczna konwencja to strzał w dziesiątkę. Różnorodność, wewnętrzna harmonia, lekkość i radość.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Dofinansowanie dla członków NSZZ Policjantów KWP, KMP i OPP, funkcjonariuszy zatrudnionych w KWP, KMP i OPP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP, KMP i OPP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.