W dniu 12.02.2019 r. odbędzie się spotkanie pracowników oraz funkcjonariuszy policji z przedstawicielami firmy Vanitystyle. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej nr 201 w KWP w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 i potrwa do godziny 15:30.  Głównym tematem poruszanym podczas eventu będzie przedstawienie uczestnikom zdrowych sposobów żywieniowych.

Kto może wziąć  udział i co czeka zainteresowanych?

Spotkanie odbędzie się na zasadzie dnia otwartego, co daje możliwość wzięcia udziału wszystkim zainteresowanym pracownikom policji z garnizonu małopolskiego. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.  Program dnia dla uczestników wygląda następująco:

-9:00-11:30 oraz 13:30-15:30 – Analiza Składu Ciała

-12:00-13:00 –  Prelekcja/Wykład, podczas którego dowiemy się m.in.:

-jak wybierać żywność służącą Twojemu zdrowiu

-czy produkty typu „fitness”, „fit”, „lowfat” czy „light” faktycznie są dla nas zdrowe

-czy „zdrowa żywność” zawsze jest zdrowa

-czy dieta bezglutenowa to tylko moda

-czy można słodzić, a jeśli tak to czym.

Dodatkowo zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat karnetów sportowych „FITPROFIT”, „FITSPORT” oraz zapisać się do programu, który obejmują.

Czym jest Analiza Składu Ciała?

Jest to nieinwazyjne badanie nazywane również Analizą Impedancji Bioelektrycznej, którego wyniki określają zawartość wody i tłuszczu w naszym organizmie oraz indywidualny poziom przemiany materii. Badanie to jest szczególnie pomocne przy doborze personalnej diety oraz do kontrolowania postępów w czasie jej stosowania. Osoby chętne, by wziąć udział w badaniu, mogą przesłać swoje zgłoszenie na  adres: zapisy@vanitystyle.pl

Organizatorzy

Dzięki zaangażowaniu naszych kolegów z ZW NSZZ Pracowników Policji w Krakowie mamy okazję, aby poznać tajniki zdrowego odżywiania. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych. Spotkania tego typu kształtują w uczestnikach nawyk dbania o siebie oraz pozwalają nawiązać kontakt z osobami, które dzielą z nimi pasję świadomego odżywiania.

Plakat informacyjny