Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wydarzenie – kabaret do Nowohuckiego Centrum Kultury:

KABARET HRABI – „WADY I WASZKI” – nowy program!

(Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232)7 marca 2019 r. (czwartek), godz. 17.00 lub 20.00, bilety w cenie – 80 zł, członek NSZZP  będący funkcjonariuszem zatrudnionym w KWP, KMP i OPP w Krakowie – 70 zł. Oferta ważna do 5 lutego 2019 r.!


Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.

MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

„WADY I WASZKI” to najnowszy program kabaretu HRABI!


Dofinansowanie dla członków NSZZP KWP w Krakowie (10 zł do każdego biletu), pochodzi ze środków Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP w Krakowie.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, kom. 696-433-894 lub e-mail: zarząd-terenowy-nszzp-kwp@malopolska.policja.gov.pl.