Dzisiaj Oddział Prewencji Policji w Krakowie odwiedziła Agnieszka – żona naszego związkowego kolegi Michała Zachradnika, byłego policjanta OPP w Krakowie, a obecnie funkcjonariusza Komisariatu Policji w Krynicy Zdrój.

Agnieszka jest uśmiechniętą, młodą kobietą, której marzenia i karierę zawodową brutalnie przerwał wypadek drogowy. Obecnie zmaga się ona z dużym bólem, który nieustannie towarzyszy jej w codziennym życiu. Jak sama przyznaje, związane jest to z faktem, że jej kręgosłup wręcz się „rozlatuje”. Aby choć trochę ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie, Agnieszka wraz z Michałem zbierają na specjalistyczny wózek inwalidzki. 

O trudnej sytuacji Agnieszki dowiedział się były przełożony Michała – asp. szt. Marek Zielnik, który udzielił wsparcia oraz zainicjował koleżeńską pomoc wśród policjantów Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. W pomoc włączył się Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. małopolskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów OPP i SPAP w Krakowie. W tym czasie (maj 2018 r.) apelowaliśmy  o pomoc Agnieszce na naszej stronie internetowej.

Dzisiaj Agnieszka wraz z Michałem spotkali się z Zastępcą Dowódcy OPP w Krakowie mł. insp. Zbigniewem Woszczkiem, asp. szt. Markiem Zielnikiem oraz Przewodniczącym ZT NSZZP OPP i SPAP w Krakowie asp. szt. Arturem Kochanem. Podczas oficjalnej rozmowy podziękowali oni za zrozumienie i wsparcie wszystkim policjantom Oddziału Prewencji Policji w Krakowie oraz związkowcom, którzy włączyli się w pomoc.

       W imieniu Agnieszki serdecznie dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do dalszej pomocy. 

 

Pomóżmy Agnieszce – żonie naszego kolegi