Z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wraz z Wojewódzkim Zarządem Zakładowym NSZZ  Pracowników Policji oraz Wojewódzkim Zarządem NSZZ Policjantów zorganizował uroczyste spotkanie w sali konferencyjnej im. insp. Marka Woźniczki.

„Przychodząc tutaj do Małopolski, wiedziałem, że jest to jeden z największych garnizonów, ale nie wiedziałem tylko jednego –  że jest tak pięknym garnizonem.” – takimi słowami nadinsp. dr Krzysztof Pobuta rozpoczął swoje życzenia. W dalszej kolejności głos zabrał kom. Grzegorz Gubała oraz Wiesław Rajca.

Do życzeń dołączyła się również Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej, która odegrała koncert specjalnie dla zgromadzonych Pań.

W kolejnej części spotkania zaprezentowany został wykład przedstawiciela firmy kosmetycznej dotyczący pielęgnacji twarzy. Dla zgromadzonych przewidziano drobne upominki i poczęstunek. Panie miały także okazje skorzystać z profesjonalnego masażu kręgów szyjnych.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

https://www.youtube.com/watch?v=F0aQc_5guQE

źródło: http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/dzien-kobiet-w-komendzie-wojewodzkiej-policji-w-krakowie-galeria-zdjec-relacja-wideo