W Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbył się Koncert Noworoczny zorganizowany przez wojewodę małopolskiego Piotra Ćwika i marszałka województwa małopolskiego Jacka Krupę. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewniła Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej w Nowym Sączu. W uroczystości wzięli udział m.in. Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska, Komendant Miejski Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach nadkom. Dorota Tokarz oraz
Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów Województwa Małopolskiego kom.Grzegorz Gubała

Choć ostatnio bardzo często spotykałem się z Państwem osobiście, nie widzę przeszkód, aby złożyć Państwu raz jeszcze życzenia pomyślności i sukcesów w Nowym Roku. Serdecznie zapraszam do wysłuchania koncertu. Niech ten czas obfituje w pozytywne wrażenia – powiedział wojewoda Piotr Ćwik.

W programie koncertu znalazły się arie operowe i operetkowe. Nie zabrakło też muzyki rozrywkowej, filmowej i wojskowej. O niezapomniane wrażenia muzyczne zadbali laureaci konkursu Perły Powiatu Krakowskiego i Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej w Nowym Sączu pod dyrekcją ppłk. SG dr. hab. Stanisława Strączka i mjr. SG Leszka Mieczkowskiego.

źródło:www.faktykrakowa.pl