W piątek (2 lutego br.) w Boss Garage Pub przy ul. Józefa Piłsudskiego 27 o godz. 18.30 rozpocznie się koncert charytatywny dla ośmioletniego Maćka – syna naszego kolegi.

Maciek Gębka z Krakowa od pół roku walczy z chorobą. W sierpniu jego rodzice usłyszeli okrutną diagnozę: mięsak dołu podskroniowego z przerzutami do węzłów chłonnych i naciekaniem na okoliczne mięśnie i kości, zwłaszcza żuchwę.

Rodzice z całych sił walczą o to, by chłopiec wrócił do zdrowia i swoich ulubionych zajęć: czytania książek historycznych, poznawania świata, a przede wszystkim uprawiania swojego ulubionego sportu – zapasów. Leczenie chłopca wiąże się z dużymi kosztami, dlatego przyjaciele rodziny postanowili zorganizować dla niego koncert charytatywny.

Dla Maćka zagrają cztery zespoły: Voodoo Seeds, Cry of Pain, Trio Delirium i Paula & Tomek. Koncert odbędzie się w piątek (2 lutego) o godz. 18.30 w Boss Garage Pub przy ul. Piłsudskiego 27.
Podczas wydarzenia zbierane będą do puszek datki na leczenie Maćka. W przerwach od muzycznych doznań będzie można wziąć udział w licytacji. Na aukcji znajdą się m.in. książki z autografami, biżuteria, nawigacja samochodowa i wiele innych rzeczy.

Pomóc Maciejowi można także dokonując wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”, Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 z tytułem przelewu: “1240 pomoc dla Macieja Gębki”. 

Więcej informacji pod adresem : www.kawalek-nieba.pl/maciej-gebka/

źródło:http://malopolska.policja.gov.pl