W związku z olbrzymim zainteresowaniem spektaklem dla widzów tylko dorosłych, Zarząd Terenowy KWP w Krakowie zaprasza na kolejne wyjście na: „ZWIERZENIA PORNOGWIAZDY”

Teatr Ludowy, Scena pod Ratuszem, Rynek Główny 1, 28 października 2017 r. (sobota), godz. 19.00, bilet w cenie biletu ulgowego dla wszystkich – 35 zł. Rezerwacja biletów została dokonana z dużym wyprzedzeniem czasowym, stąd miejsca na spektakl są w pierwszych rzędach!

Opis spektaklu

Eric Bogosian sięgnął w tej sztuce po gorący od wielu już lat temat reality-show. W Polsce tę formę medialnej rozrywki poznaliśmy kiedyś dzięki takim programom, jak Big Brother, Agent, Bar, czy Dwa światy. Teraz zmieniły się tytuły telewizyjnych show. Widzowie śledzą z zapartym tchem zmagania kandydatek na żonę rolnika czy przyszłych modelek w Top Model. Wszystkie te osoby tak, jak bohater Bogosiana z anonimowych zwykłych ludzi stają się medialnymi gwiazdami. Nie zdają sobie często sprawy jaka jest tego cena: sprzedaż swojej prywatności, a nawet intymności. To mocny tekst i bezwzględna diagnoza naszego na wskroś medialnego świata.

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o kontakt
telefoniczny pod nr tel.: sł. 54-816, 696-433-894 lub e-mail: kinga.leszkiewicz@malopolska.policja.gov.pl