W związku z niepokojącym zachowaniem firmy OKSYTEM – zmianą cen karnetów oraz planowaną kolejną podwyżką, zmuszeni zostaliśmy do szukania alternatywnej firmy, z którą moglibyśmy kontynuować współpracę w sprawie zakupu karnetów sportowych przeznaczonych dla pracowników oraz funkcjonariuszy Policji-członków NSZZ PP oraz NSZZ P.

Po dokładnym przeanalizowaniu ofert firm prowadzących sprzedaż w/w produktów, najbardziej atrakcyjnie cenowo oraz pod kątem ilości obiektów dostępnych w ramach umowy, okazała się oferta firmy VANITYSTYLE. Firma ta oferuje dwa rodzaje programów: FITPROFIT oraz FITSPORT.
Główną różnicą w przypadku nowych karnetów jest otrzymanie fizycznego, imiennie wystawionego na użytkownika karnetu, który należy okazać przy każdym wejściu na obiekt. Recepcjonista może również poprosić użytkownika o okazanie dokumentu tożsamości.

Bardzo prosimy o zaznajomienie się z poniższą ofertą oraz informację (dotyczy osób korzystających z karnetów OKSYSTEM) w sprawie kontynuacji bądź rezygnacji z usługi.

Kliknij aby pobrać ofertę

  • Warunki cenowe przedstawione powyżej obowiązują w przypadku zgłoszenia co najmniej 100 pracowników  do obu programów łącznie.
  • Zmiana usługodawcy obowiązuje od 1 listopada 2017 r. i dotyczy wszystkich użytkowników, nowych oraz obecnych. Od 1 listopada karnety OKSYSTEM przestaną działać.
  • Zapisy na miesiąc listopad 2017 r. przyjmowane są do 15 PAŹDZIERNIKA – jest to konieczne, jeśli chcemy zdążyć wydać karnety do końca miesiąca

Kontakt telefoniczny pod numerami:
54-955/902/ 793 369 335 – Justyna Skiba
57-575/ 507 121 138 – Grzegorz Gubała

Bądź przez adres e-mail:
justyna.skiba@malopolska.policja.gov.pl
grzegorz.gubala@malopolska.policja.gov.pl