Z okazji 98. rocznicy powstania Polskiej Policji, w dniu 23. lipca br.  na warszawskiej „Agrykoli” rozegrano dwa mecze  z udziałem kobiecej i męskiej Reprezentacji Komendanta Głównego Policji w piłce nożnej. W meczu reprezentacji mężczyzn zagrał nasz związkowy kolega Patryk Marzec.

Przeciwniczkami kobiecej drużyny były zawodniczki zespołu wystawionego przez Telewizję Polską. W tym meczu nasze koleżanki udowodniły, że potrafią grać na wysokim poziomie wygrywając z rywalkami aż 7:1.

Męska Reprezentacja Komendanta Głównego Policji, w której gra nasz kolega  Patryk Marzec, zmierzyła się z reprezentacją hiszpańskiej Policji. Jako kapitan z nr. „9” na koszulce, w polskiej drużynie wystąpił Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk.  Dzięki brawurowej grze naszego związkowego kolegi oraz całego zespołu mecz zakończył się zwycięstwem naszej reprezentacji z wynikiem 2:0. W trakcie rozgrywanych spotkań wytypowano najlepszych piłkarzy meczu. Tym razem na boisku brylowała Agnieszka Ochota z Reprezentacji Komendanta oraz hiszpański bramkarz Alejandro Amores i to do nich powędrowały pamiątkowe puchary. Pozostałym uczestnikom, biorącym udział w wydarzeniach sportowych odbywających się na warszawskim obiekcie, wręczono medale.

Bartosz Izdebski